مثل همیشه...!

زنده ماندن چه دشوار شده است!؟... زنده ماندن و زندگی کردن!!.... دلت گریه می خواهد!... اما گریه به کدامین از دست رفته؟!!... به کدامین بر باد رفته؟!!... باز نمی دانی مثل همیشه ی بی هنگام!... بی هنگام!!............ بی هنگام ماندی!..........اما به کدامین گناه؟!!.......................... مثل همیشه ندانسته مردی!..... همانگونه که ندانسته زنده شدی!!.................. و ندانسته عاشق!! ... و عاشق تر!......... بی هنگام فردا شد!... و فردا تنهاتر از امروز است!!......... و امروز همان فردای دیروز است!!................... تنهاتر از تنها.......... دلت در سینه سنگینی می کند... چقدر دیگر می خواهی خودت را در آن قفس استخوانی به این سو و آن سو بکوبی؟!!... دلکم کمی آرام باش! آرام ، سر به زیر و سخت ... و تنها!........... هیچ وقت قمار کردن را نیاموختی!!.................. صدایی است که شب و روز مرا می خواند...  ... چرا رهایم نمی کند؟!!......... مجال بی رحمانه اندک بود و واقعه سخت نامنتظر...!

 

 

م.ص.کیکا

/ 2 نظر / 7 بازدید
آیتا

سلام دوست عزيز به فروشگاه منم سر بزن خوشحال مي شم عزيزم "فروشگاه اينترنتي آيتا شاپ " فروش جديدترين فيلم ها ، کارتون ، نرم افزار ، بازي و... با 35% پايين تر از قيمت پشت جلد کالاها "">> اخراجي ها 2 - يوسف پيامبر ايراني - جي تي اي <<" """""""""""" Www.aytashop.com """""""""""""""

فرید

سلام بر تو ای هموطن ایا از پس مخارج زندگی خود بر نمیایید؟؟ ایا دنبال یک راه حل برای غلبه بر مشکلات مالی خود هستید؟ ما برای این مساله مشترک همه یک راه حل داریم. درباره کمپانی پارمیس که بصورت قانونی در ایران ثبت شده چیزی شنیدی؟ میخواهی ماهی 5تا8 درصد سود بگیری؟ میخوای سرمایه هات توسط بانک تضمین بشن؟ میخواهی از درامد بازاریابی ماهانه10ها ملیونی استفاده کنی؟ و خیلی چیزای دیگه از سایت ما دیدن کنید