دیر و شاید هم زود ...

خیلی دیر به دیر فرصت می کنم بیام و وبلاگمو آپ کنم ... الانم تو سایت کلاس داشتیم گفتیم هم زیارت هم تجارت (هم درس ، هم وبلاگ !!!!!)......... راستی خواهر کوچولوی بی معرفت تولدت هم پیشاپیش مبارک ... هرچند می دونم که وقت اومدن به نت رو نداری ( البته فقط اینجا ها ...!!!!)

مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک    چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم

وقتی که حتی صدای باد نیز برایت ناشناس است آنقدر که زمین می خوری !! حتی تصورش سخت است ، جملات بی در و پیکر ...  خسته شدن از همه چیز !!... شاید بریدن ... آرزوی ... دیگر پر کردن جاهای خالی را فراموش کرده ام و یا شاید دیگر بلد نیستم ...!! .... خیلی دیر شده است ، خیلی زود دیر شد ...!!

وقتی که بود نمی دیدم ، وقتی که می خواند نمی شنیدم ؛ وقتی دیدم ، که نبود ... وقتی شنیدم که نخواند ...!

انسانها از درون هم چه می دانند ، هیچ ! ... تمام قضاوتها به ظاهر است و حساب از باطن !! ... شاید وقتی دیگر ... به دنبال جاده ای بی انتها هستم ، بدون رسیدن به مقصد ... همیشه در راه ، همیشه در طی مسیر !!... خطهای سفید جاده بی امان می گذرند همچون ...!!....

کلاس شروع شد ، وقت تمام !....

م.ص.کیکا

/ 6 نظر / 8 بازدید
Adnan

سلام،

من(خواهر بزرگ تو!)

سلام. عزیز جون وبلاگتو آپ کردی می خوای منم بدونم چرا شب به خوابم میایی و نمی ذاری شبمو بخوابم! راحت می تونی یه تماس کوچولو بگیری بگی به روزم.دیگه تکرار نشه! سر کلاس هم بشین سر درست. اینترنت بازی چیه؟ تمام جاده ها برای ماست برای رسیدن برای بودن برای شدن . خطوط سفید جاده و تابلوها هم مرزهای رفتن رو مشخص می کنه قواعد و قانون جاده رو میگه. همه اینها هست تا ما برویم. فقط باید رفت . سکون جایز نیست!!!

دختر مهتاب

سلام وبلاگ جالبی داريد . دوست داشتم بيشتر با نويسنده اش آشنا بشم امکان داره ؟ بای

حميد

سلام اگر اهل اروميه ای به اروم بلاگ بيا

مهدی

سلام ... با خواهر بزرگه موافقترم... جاده اصطلاحی است که مسير و مقصد گم نشوند ... رونده اگه يکم تیزبین باشه ميتونه از بيراهه هم به مقصد برسه ... بقول معروف : کعبه سنگی است که ره گم نشود ... حاجی احرام دگر بند که دلدار آنجاست . /// موفق باشی و هميشه زنده بنور عشق.

حمید

سلام کيکا خانوم مارو ديگه فراموش کردی بی معرفت باشه من از ايران رفتم ديگه مارو از خودت بی خبر نزار منتظرم راستی اين سايتو من دوست دارم می تونی توسايتت اضافه کنی: http://www.ragbar7.blogfa.com